Enter your keyword

STON'ART AVANTAJLARI

MALIYET AVANTAJLARI

Uygulanmakta olan ticari zemin kaplama sistemlerine göre Guroxy® Resin Systems`da kullanım süresi yapının ömrü ile paraleldir. Geleneksel sistemlerde bakım ve değişiklik maliyetleri günden güne artarken, Guroxy® Resin Systems ile bakım maliyeti düşer.

Tüm ticari zemin döşemeleri ile karşılaştırıldığında düşük toplam maliyeti ve verimli zemin döşeme sistemi özelliği operasyonel avantaj sağlar.

  • Estetik görünüm
  • Uzun ömür
  • Avantajlı uygulama maliyeti
  • Düşük bakım maliyeti

UYGULAMA AVANTAJLARI

Ston’Art ürünleri çok farklı alanlarda, çok farklı fonksiyonlarıyla hayat bulur. Kimi zaman sadece desenleri ile ilgi çekerken kimi zaman derzsiz, sürekli yapısı ile alanlara hacimkazandırır.

Canlı renklerle mimarların tasarımlarını zeminlere yansıtabilir, tasarımcılara göz alıcı renkler, hayret uyandırıcı desenler yaratma özgürlüğü verir. Bu özellik Ston’Art a özgüolup, doğru seçilmiş renk-agrega kombinasyonları ile hayal edebileceğiniz her tasarımın uygulanmasını mümkün kılar.

  • Ston’Art Texture yüzeyi sayesinde ıslak zeminlerde mükemmel kayma direnci gösterir.
  • Farklı ebatlı agregaların kullanımı ile farklı algılar yaratabilir.
  • Hızlı uygulanabilmesi sayesinde projelerinizde pratik çözümler yaratır.
  • Yüksek mekanik ve kimyasal dirence sahiptir.

UYGULAMA ALANLARI

Zemin kaplama işleminde derz kullanılmadığından, uygulandığı alanlarda bir bütünlük sağlar. Bu nedenle özellikle düz ve geniş alanların arandığı havalimanı,hastane ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde tercih edilirken, sürekli yapısı sayesinde küçük alanlara genişlik katar.

Başta Amerika ve Avrupa’da yaygın olarak tercih edilen Ston’Art zemin kaplaması,ülkemizde fazla bilinmemektedir. Bunun temelinde mimarların malzemeyi yeterince tanımıyor olmaları,uygulama aşamasının titizlik gerektirmesi ve üretim maliyetlerinin yüksek algılanması yatmaktadır. Maliyetin yüksek algılanması, malzemenin ömrü ve bakımı dikkate alındığında gerçeği yansıtmamaktadır.